Seilbåten Roxanne

Seilforeningen har en en seilbåt som kan brukes av foreningens medlemmer. Denne kan lånes til turer, og båten deltar også på Ullern Cup og Oustøyaregattaen. Båten er en Albin Expresse med navn Roxanne – en fantastisk båt å seile, og som vi håper kan bidra til seilglede for mange av foreningens medlemmer!

For å booke Roxanne må du være medlem i seilforeningen, og ha båtførerprøven. I tillegg må du kjenne til båten og rigget. Dersom du ikke kjenner til det, kan du be om å bli men noen som skal ut, for å se hvordan rigget på båten fungerer. Booking skjer her: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10GPT6CFg_AYk3YicAYWbaJSt1LQinUrQHJN3QEdDwwQ/edit?gid=0#gid=0

Ved spørsmål kan du ta kontakt med ansvarlig person i seilforeningen på sandra.skiaker@gmail.com

Flere nyheter

FLOTT DUGNAD I HAVNA

Flott dugnadsgjeng som gjorde årets jobb i havna. Gangvei og vannkanten ble ryddet, blomsterbed ble luket, rekkverk ble skrapet for å nevne noe. Hele arbeidet

Les mer