Seilforeningen fakturerer medlemskontingenten for 2023 fra Norges Idrettsforbunds system

Det sendes nå ut medlemskontingent for 2023 til alle våre medlemmer, unntatt til de som har blitt medlemmer i vår forening ila. året og som allerede har betalt. Seilforeningen er av NIF og NSF pålagt å bruke deres system for fakturering via klubbAdmin som er idrettens eget medlemssystem (KlubbAdmin (idrettsforbundet.no)). Styret i seilforeningen har nå lagt inn samtlige medlemmer inn i systemet og det sendes snarlig ut faktura. Dersom det oppstår feil eller det er spørsmål i denne forbindelse ber vi deg om å ta kontakt med oss ved å bruke mailadressen du finner her: Seilforeningen – Frognerkilens Båtforening av 1860 (fb1860.no).

Flere nyheter

FLOTT DUGNAD I HAVNA

Flott dugnadsgjeng som gjorde årets jobb i havna. Gangvei og vannkanten ble ryddet, blomsterbed ble luket, rekkverk ble skrapet for å nevne noe. Hele arbeidet

Les mer